Список рецептів

Список рецептів

Армійські сувеніри у Києві

Кілька разів на рік перед нами виникає питання, що ж подарувати чоловікові. Це досить складний вибір, який змушує нас замислитися. Але, тепер все стало набагато простіше завдяки Інтернет-магазину «Рicni4ok». Тільки у нас ви можете придбати подарунок чоловікові, а саме армійські сувеніри. Най ..
Весь рецепт

Додано: 02.04.2018

Купити тандир в Києві

Наш Інтернет-магазин «Рicni4ok»дарує своїм клієнтам унікальну можливість прикрасити свій двір або урізноманітнити відпочинок на природі за допомогою оригінального тандира – глиняного глечика, пристосованого для приготування овочів, риби, супу, плову і навіть випічки. Їжа, приготована в такій печі ..
Весь рецепт

Додано: 02.04.2018

Аксесуари для тандира в Києві

Як приємно, разом з родиною виїхати за місто, до лісу, на природу. Відпочити, посмажити шашлики та овочі і просто відпочити, душею, та тілом. Але, як заведено для такого відпочинку з нами за місто їде цілий причеп всього необхідного, в тому числі і мангал. І якщо більшість сучасних любителів ..
Весь рецепт

Додано: 02.04.2018

Керамічний посуд у Києві

Будь-яка господиня або господар знає, що серцем будинку є саме кухня. Адже приготування їжі займає невід'ємну частину життя. Від того наскільки якісний посуд для кухні використовується для приготування та подачі їжі залежить багато чого. Наприклад, смакота і корисність отриманих страв. Сучасний с ..
Весь рецепт

Додано: 02.04.2018

Інструкція по експлуатації тандірів

ИНСТРУКЦИЯ ПО ЭКСПЛУАТАЦИИ ТАНДЫРА ПРИНЦЫП РАБОТЫ ТАНДЫРА: Внутрь закладываются дрова и разжигаются, тандыр разогревается до максимальной температуры, затем на навесных шампурах вертикально закладывается мясо (птица, рыба,дичь, овощи). Процесс приготовления пищи в тандыре осуществляется н ..
Весь рецепт

Додано: 31.12.2017

Приготування баранячої ноги на тандирі

рецепт №1 Бараняча нога маринується в соєвому соусі 1,5-2 години. Після цього обмазуємо гірчицею, шпігуем часником і залишаємо ще 1,5-2 години. Перед закладанням в підготовлений тандир, обмазуємо баранячу ногу медом і посипаємо кунжутом, заварачіваем в фольгу і закладаємо в тандир. При цьому ..
Весь рецепт

Додано: 01.12.2017