Купити тандир в Києві

Купити тандир в Києві

Купити тандир в Києві

Купити тандир в Києві

Наш Інтернет-магазин «Рicni4ok»дарує своїм клієнтам унікальну можливість прикрасити свій двір або урізноманітнити відпочинок на природі за допомогою оригінального тандира – глиняного глечика, пристосованого для приготування овочів, риби, супу, плову і навіть випічки. Їжа, приготована в такій печі викличе захват як у гурманів, так і тих, хто не вибагливий у своїй їжі. Придбавши тандир ви зможете в будь який час насолоджуватися смачними, а головне здоровими та корисними стравами. До того, їжа, приготована у тандирі набагато смачнішу, ніж у мангалі чи на грилі.

Зазначимо, що тандир це східна піч, виготовлена із глини. На початку свого існування назву тандир носило звичайне місце для вогнища кочових племен Середньої Азії та Кавказу. Протягом свого існування він зазнав багато змін, поки не набув свого сучасного вигляду.

На даний момент існує безліч моделей такої печі: це може бути стаціонарна піч, складені із глини бочки або ж переносний зразок, та головний об’єднуючий фактор – наявність східних елементів декору. Використовують тандири на дачі або в заміському будинку, а також в кафе і ресторанах. Це чудова, стильна альтернатива мангалам.

Тандир виготовляється з термостійкої кераміки і проходить подальшу обробку та випал при температурі більше ніж 1000 градусів Цельсія.

Своєю популярністю тандир завдячує рівномірному розподілу температури о всій печі. Подібний ефект досягається завдяки високій теплоємності та корпусу, виготовленому з вогнетривких матеріалів.

В чому ж полягаєть особливості приготування їжі у «східній печі»?

Їжа готується завдяки потужній тепловіддачі, яка отримується від внутрішніх стінок. Завдяки такій тепловіддачі їжа готується рівномірно та з однаковою швидкістю, а самі страви зберігають свій неповторний смак, та головне – корисні речовини. Якщо ви вирішите готувати у тандирі, жодні погодні умови, як то дощ, сніг чи сильний вітер не стануть вам на перешкоді. Вогонь розводиться безпосередньо у самій пічці, таким чином чудово прогріваючи стінки. Тепер не потрібно витрачати час на постійне додавання води та бути прикутим до мангалу, готувати з тандиром набагато простіше.

Купити тандир в Києві це унікальна можливість відчути нові смаки. На даний момент все більша кількість людей, які раніше користувалися звичайними мангалами змінили своє рішення у користь тандиру, володіти ним стало стильно та модно. Ця піч неймовірно проста у користуванні. Все, що від вас вимагається запалити вогонь і розігріти її до бажаної температури. І все, за допомогою спеціальних аксесуарів ви без проблем можете готувати м'ясо, овочі та випічку. Зазначимо, що після приготування у тандирі їжа не втрачає своїх корисних властивостей, завдяки чому ви зможете харчуватися не лише смачно, а й корисно.

Лише в нашому магазині ви можете придбати якісний тандир по доступним цінам. На якість виробу значною мірою впливає матеріал, з якого він виготовлений. До прикладу, тандири з нашого каталогу вироблені виключно з міцної шамотної глини. Вся продукція має всі необхідні сертифікати відповідності.

В нашому каталозі ви можете відшукати моделі для приватного та комерційного використання, будь-якого об’єму та форми. Ми дбаємо про своїх клієнтів, тому працюємо виключно з якісними та безпечними товарами.

В чому полягають основні особливості тандирів, представлених на сайті нашого магазину.

1. основа печі та її внутрішні стінки виготовлені зі спеціальних глиняних матеріалів. Подібні шамотні суміші створенні штучним шляхом та пройшли всі необхідні перевірки і тестування у лабораторія виробників.

Для того, аби готовий виріб був якомога міцнішим його обпікають при високих температурах, не менше 1200 градусів Цельсія. Таким чином ви можете бути цілком впевненими у безпечності та надійності тандирів.

2. Кожен тандир посилений ковальським куванням, товщина котрого не менше чотирьох міліметрів. Це зроблено для більшої міцності приладу, адже якщо товщина металу буде меншою, то він, з часом під впливом високих температур втратить свою форму, а отже і властивості.

3. Також у вас ви зможете знайти утеплені моделі, котрі також користуються немалою популярністю у наших клієнтів. Для утеплення також використовуються якісні матеріали, які показують ефективну роботу в процесі використання.

4. Для того, аби користування тандиром приносило вам лише приємні емоції, його розробники подбали про зручну конструкцію:

  • піч обладнана чотирма ручками, які розташовані на оптимальній висоті для зручності використання. Всі ручки надійно приварені;
  • важка кришка підіймається завдяки продумано і абсолютному безпечному механізму;
  • установка тандира можлива завдяки залізним, міцним та надійним ніжкам, які розташовані на оптимальній відстані одна від одної;
  • для виведення попелу та подачі свіжого повітря розроблена спеціальна вентиляційна система, яка показує надійну роботу;
  • на горловині розташований тепловий замок, який сприяє зберігання тепла всередині печі.

5. ви можете вибрати один із можливих варіантів дизайну тандирів. Запевняємо, що кожна модель виглядає стильно та привабливо.

Можливі різновиди дизайну:

  • імітація природного каменю;
  • мозаїка зі скляної плитки;
  • кельтський орнамент.

Якщо у вас виникнуть проблеми або з’являться додаткові запитання, ві завжди зможете звернутися за допомогою до наших операторів, за телефоном або скориставшись електронною поштою.