Приготування баранячої ноги на тандирі

Приготування баранячої ноги на тандирі

Приготування баранячої ноги на тандирі

Приготування баранячої ноги на тандирі

рецепт №1

Бараняча нога маринується в соєвому соусі 1,5-2 години. Після цього обмазуємо гірчицею, шпігуем часником і залишаємо ще 1,5-2 години. Перед закладанням в підготовлений тандир, обмазуємо баранячу ногу медом і посипаємо кунжутом, заварачіваем в фольгу і закладаємо в тандир. При цьому кришки закриті, прогоріли вугілля лежать на дні тандира.

Орієнтовний час приготування: 1,5-2,5 години в залежності від розміру. За 20-30 хвилин до готовності можна відкрити піддувало і малу верхню кришку, зняти фольгу. В цьому випадку з'явиться засмаженою скоринка.

На гарнір можна подавати свіжі або печені овочі, смажений або печена картопля, рис.

Використовуються: металева дріт для підвішування за кільце тандиру металевий Кюк, 2-х ярусна решітка


рецепт №2

Баранячу ногу промити і обсушити рушником. Змішати трави, сіль і оливкове масло. Очистити часник і нарізати його на тонкі скибочки. Натерти баранячу ногу сумішшю зелені, солі і перцю, нашпигувати часником (зробивши для цього в нозі кілька розрізів на рівній відстані один від одного по всій поверхні м'яса і укласти в них скибочки часнику). Помістити в пластиковий пакет на 10-12 годин, тоді м'ясо візьме в себе всі аромати. Підготувати тандир до роботи. Обертається в фольгу. Потім запекти в тандирі до готовності. Готується в тандирі при закритих кришках (велика і мала). Необхідні інгредієнти: Бараняча нога 3-4 кг, 2-3 головки великого свіжого часнику, 2 столові ложки дрібно нарубаного свіжого розмарину, 2 столові ложки петрушки, 2 столові ложки кінзи, суміш пряних трав і морської солі, 3 столові ложки оливкової олії.

Орієнтовний час приготування від 1,5-3-х годин в залежності від розміру. Ми готували баранячу ногу вагою в3 кг - 1,5 години. При цьому кришки закриті, прогоріли вугілля лежать на дні тандира. За 20-30 хвилин до готовності можна відкрити піддувало і малу верхню кришку, зняти фольгу. В цьому випадку з'явиться засмаженою скоринка. Подається, як правило, з шурпою. На гарнір можна подавати свіжі овочі і смажену картоплю.

Використовуються: металева дріт для підвішування за кільце тандиру металевий Кюк, 2-х ярусна решітка.

Цей рецепт мені дуже подобається! Просто ВКУСНЯШКА!


рецепт №3

Бараняча нога маринується в спеціях 1-2 доби в холодному місці. Перед приготуванням нога фарширується морквою, часником і білим коренем. Обертається в фольгу і запікається в тандирі.

Орієнтовний час приготування від 1,5-2,5 години в залежності від розміру. Ми готували баранячу ногу вагою в3 кг - 1,5 години. При цьому кришки закриті, прогоріли вугілля лежать на дні тандира. За 20-30 хвилин до готовності можна відкрити піддувало і малу верхню кришку, зняти фольгу. В цьому випадку з'явиться засмаженою скоринка. Подається, як правило, з шурпою. На гарнір можна подавати свіжі або печені овочі, смажений або печена картопля, рис.