Аксесуари для тандира в Києві

Аксесуари для тандира в Києві

Аксесуари для тандира в Києві

Аксесуари для тандира в Києві

Як приємно, разом з родиною виїхати за місто, до лісу, на природу. Відпочити, посмажити шашлики та овочі і просто відпочити, душею, та тілом. Але, як заведено для такого відпочинку з нами за місто їде цілий причеп всього необхідного, в тому числі і мангал.

І якщо більшість сучасних любителів шашлику вирішили, що мангал це пережиток минулого і кращого варіанту аніж тандир їм просто не відшукати, то від аксесуарів до цієї чудо-пічки відмовитися важко.

Аксесуари для тандира це незамінна річ. До перелік подібних пристосувань входить:

  • шампура;
  • решітка;
  • сітка для м’яса та овочів;
  • підставка під птицю;
  • решітка-ялинка;
  • жарогасітєль;
  • камінь для тандира.

Подібні аксесуари використовуються для того, аби полегшити процес приготування їжі. Використовуючи вище зазначені пристосування ви зможете відчутно покращити всі характеристики тандира та використовувати їх на повну силу. З їх допомогою ви зможете активно використовувати температурні зони пічки, зможете зручно та вигідно розташувати продукти в тандирі, а також суттєво полегшити процес використання цієї пічки.

Зазначимо, що всі металеві предмети, як то шампури чи решітки, виготовляються із нержавіючої сталі, яка проходить додаткову обробку високими температурами. Також доволі часто зустрічається використання чавуну.

Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками, які слідкують за якістю своєю продукції. На кожному етапі виробництва майбутні аксесуари для тандиру проходять ряд перевірок та тестувань, результати яких підтверджуються відповідними сертифікатами якості.

Придбати аксесуари для тандира в Києві ви можете в Інтернет-магазині «Рicni4ok». Для цього вав варто відвідати відповідний розділ «аксесуари для тандира».

У цьому розділі ви без особливих труднощів зможете придбати будь-які аксесуари для тандира, які зроблять процес приготування їжі більш швидким та приємним. Багато хто, доволі помилково, вважає, що можливості тандиру  закінчуються приготуванням шашликів та запечених овочів. Все це далеко не так. Використовуючи всі вище означені аксесуари ви з легкістю зможете приготувати плов, птицю, рибу і навіть випічку. І це ще не повний список, все залежить від вашого бажання та кулінарних навиків.

Одними із найпопулярніших аксесуарів для тандиру є шампури та решітка-ялинка. Використовуючи їх ви зможете засмажити будь-яке м'ясо, птицю, сало та рибу. Якщо з звичайними шампурами все зрозуміло, розглянемо більш детально шампурніцу. Як правило вона виготовляється з восьми шампурів із нержавіючої сталі і чавунної сковорідки, до якої вся ця конструкція кріпиться. Помістити шампурницю у тандир доволі  легко – для цього призначена спеціальна ручка. Така конструкція дозволяє готувати декілька страв одночасно. До прикладу, на шампурі ви нанизуєте м'ясо для шашлику, а в сковорідці готуєте плов чи смажите картоплю.

Наступний аксесуар, який користується не меншою популярністю – це Ялинка. Механізм роботи надзвичайно схожий з шампурніцею. Але кількість шампурів у ялинки буває різним, і вони зазвичай розгалужені. Використовуючи подібну конструкція ви без проблем зможете приготувати м'ясо та гарнір до нього.

Зазначимо, що при необхідності шампур ниця та ялинка легко розкладаються, що робить процес транспортування значно простішим. До того ж, мити такі аксесуари, коли деталі окремо, значно простіше.

Варто звернути увагу на такий аксесуар як жарогасітель. Його наявність обов’язкова, оскільки він допомагає регулювати температуру всередині самого тандира. Якщо в помітили, що температура всередині печі зменшується, варто вийняти жарогасітель і температура знову повернеться до потрібного нам показника.

Як бачите, придбати аксесуари для тандира дуже просто.

Наш каталог складений з урахуванням всіх побажань наших клієнтів, тож відшукати потрібну модель чи зробити вибір вам буде геть не складно. В нашому каталозі представлені всі аксесуари для тандира, які зможуть знадобитися вам в процесі приготування м’яса, грибів, птиці, овочів та гарніру. Таким чином, ви зможете одночасно приготувати декілька улюблених страв.

Також, якщо в цьому є необхідність ви можете придбати захисні рукавиці та чехол для зберігання і транспортування як самого тандира, так і для його аксесуарів.

Зазначимо, що придбати аксесуари для тандира ви можете як окремо, так і разом з піччю. До прикладу, ви не впевнені, що їжа приготована у тандирі вам сподобається і не бачите необхідності купувати одразу всі можливі варіанти. Для початку можете придбати лише шампурницю, а далі, якщо вам сподобається така їжа докупити ялинку, сітки тощо.

Зазначимо, що обираючи ялинку, шампур ницю і особливо жарогасітель, варто враховувати розміри своєю печі. Занадто великі аксесуари ви не зможете використовувати, а занадто малі не зможуть виконувати свої функції.

Придбати аксесуари для тандиру доволі просто. Все, що вам потрібно – це завітати до нашого онлайн-каталогу, вибрати необхідні моделі та оформити замовлення. Каталог складений доволі продумано, тож з вибором у вас не виникне жодних проблем.

Якщо у вас з’являться додаткові питання або ж труднощі, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших операторів. Координати для зв’язку вказані на сайті нашого Інтернет-магазину «Рicni4ok» (телефон та електронна пошта). Наші консультанти з радістю допоможуть вам визначитися з вибором та оформити замовлення.